Goma te vetures me numer 205-60-16-92h

Shitet nga: lulzim 31 Jan 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma te vetures ne gjendje te mir jan te markes michelin m+s 205-60-16-92h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim