Goma

Shitet nga: Fisnik 28 Gsh 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomen Firelli 195/65 R15. E kam vetem njeren gom. Qmimin e ka 10 euro.

Tel Viber 049 112 841 dhe 044 112 841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim