DRITA LED PER QDO VETUR

Shitet nga: Nikson 03 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
VIBER 049 182 534
2 copa nga 30cm LED PER QDO VETUR
tag:audi bmw mercedes vw opel seat vetura makina kerre automobila pjes elektro elektronikë pajisje style styling led leda drita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim