Iveco

Shitet nga: Ramon Rexhepi 12 Dhj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin IVECO. Viti 2000. Te kalume 140000 km.Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kontaktoni ne numrin : 049199861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim