KOMAND AJRORE - ''POTAIN KRAN''

Shitet nga: ardit 20 Jan 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm e shitjen e komandave ajrore marka Autek ...
Viber+393294011062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim