Kamion SANAK PER KAMION NE GJENDJE SHUM TE MIRE

Shitet nga: sanak 21 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sanakin e kamionit viti 95 shum i ruajtur i kompletuar me hekra e carad. Carada hapet me klipa siq shihet ne foto. gjatsia 6.80 gjersia 2.40 thellsia e kanatav. 0.65 sanakin mund ta shihni ne kline..udhekryqi peje-- prishtine --gjakove
Numrat per kontakt 044 213 524 ose
049 213 524
Viber +38649213524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim