Kran MM - ''POTAIN KRAN''

Shitet nga: ardit 13 Sht 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bjeme shitjen e kranit MM me lartesi prej 26m dhe me krah 35m ,, ne maje te kranit ben terheqjen e materialit deri ne 1100kg ... krani posedon komand ajrore , me kabell. pirun , kibell dhe zingjir ,,. per me shum info
Viber+393294011062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim