Mercedes-Benz 311 Maxi

Shitet nga: Beni 19 Jan 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes-Benz 311 Maxi i sapo ardhur nga jasht .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim