Rimorkjo per bartje

Shitet nga: zahir 13 Krr 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes rimorkjon per bartjen e veturav deri ne 3500 killa informata me te hollsishme kontakto ne nr 045 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim