Shitet kamioneta Vw 70 x 02d transporter

Shitet nga: arianit 13 Nën 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta Vw 70 x 02d transporter , viti i prodhimit 1995, i regjistruar deri me 21.07.2016 , te kaluara 366999 km. Cmimi 2850 euro. Ju lutem kontaktoni nga ora 08:00 - 15:00 hene - premte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim