Shitet kamioneta Vw 70 x 02d transporter

Shitet nga: arianit 13 Nën 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta Vw 70 x 02d transporter , viti i prodhimit 1995, te kaluara 421479 km, ne gjendje te regullt, i regjistruar deri me 21.07.2016.Cmimi 2950.00 euro. Ju lutem kontaktoni nga ora 08:00 - 15:00 hane - premte .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim