Telekomanda Ajrore -Gjustik- ''POTAIN KRAN''

Shitet nga: POTAIN - KRAN Sh.p.k 10 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejme shitjen e komandave gjustik per kran per me shum info :
Viber :
+393294011062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim