KRAN RAIMONDI MR45 ME BAZ 36M/42M

Shitet nga: ardit Sot 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
Bejme shitjen e kranit Raimondi me lartesi 36m dhe me krah 42 viti 2006 krani eshte ne gjendje shum te mire si dhe posedon komand ajrore , me kabell , pirun ,korp dhe zingjir etj ... per me shum info kontaktoni ne numrat :
044-247-281
Viber +393294011062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim