Kran Benazzato - ''POTAIN KRAN''

Shitet nga: Albert Dje 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
bejem shitjen e kranit te markes benazzato me naltesi 20 m dhe me kran 30 , kraani eshte ne gjendje shum te mire per pun , si dhe posedon pirun , korp , zingjir , komand ajrore dhe me kabell ....
Peer me shum info Kontaktoni ne numrat :
044-247-281
Viber :+393294011062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim