Makin Per Rrjeta

Shitet nga: skender 15 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
shitet makina per prodhimin e rrjetave
makina eshte ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per pun
makina punon edhe telin me plastik
ndrrimi i mundshem
gjendemi ne kilometrin e 8 Klin - Skenderaj
044 603 442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim