Vinq Vetmontues CATTANEO me lartesi 23m

Shitet nga: Albert 14 Tet 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
Shitet vinqi i markes CATTANEO me lartesi prej 23 m ( ne pjerrtesi deri ne 31m) dhe me krah 32m
Poashtu posedon komand ajrore me kabell dhe zingjir.
Peer me shum info na kontaktoni ne numrat Tel 044/247-281
Tel 044/664-751
Viber & whatsapp +393294011062
Gjendemi ne Vragoli perball pompes Al Petrol
POTAIN-KRAN
Ju Mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim