Komperesor i klimes Actros

Shitet nga: Valoni 24 Qer 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Pjesët rezerve
Komeresor per klim per kamjona Actros
Viber +38649195430
kemi edhe pjes tjera per Actrosa dhe kamjona tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim