shes dhe blej ata

Shitet nga: ujkani Sot 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Moto-kultivatorë
mjete bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim