Ram per traktor ndrrim i munshum

Shitet nga: Kemajli 21 Shk 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Pjesët rezerve
Shes ramin per traktor asht shum i mir ramin baj ndrrim edhe me pllugj te beograbit po edhe me taniraqa per traktor 39 jo te mdhaja blers serjoz mirpresum ne nr 049675497 ose 044302356 dhe vajder
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim