Bure rezeruar per uje te pishem

Shitet nga: valdrin 13 Qer 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
shes bure (rezervar ) te 1000 litrave,bejn edhe per uje te pishem,jane shum te mira,mund te kontaktoni ne 045658376 ose 049843195 dhe viber +38649843195.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim