Maqin per shkoklim te kallamoqit miser

Shitet nga: Patrik 04 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
maqin qe shkoklon kallamoq (miser) me kapacitet te madh (50 kg per 1 minut) nuk e then kokrren dhe e pastron shum mir.Dmth I kryen te gjitha funksionet pernjehere shkoklon I ndan boqat dhe e hedh kallamoqin dhe gjun direkt ne thes.

JEPET ME QERA - QMIMI (0.50) CENT THESI.

049101579 044210292Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim