Perkolica per vetngarkimin e ballnav

Shitet nga: xx 10 Sht 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shitet perkolica per vetngarkimin e ballnav asht shum e mir dhe e pershtatdhme per pun ben ngarkimin e gjitha llojeve te ballnav asht me dy par zingjire ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim