VLLAQA TIPIT RI

Shitet nga: xx 15 Tet 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shiten vllaqat e tipit ri jan shum te mira dhe siq shihet edhe ne foto jan shum pak te perdorura ne gjendje te rregullt te gatshme per pun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim