shitet audi b4 1.9.tdi 1993

Shitet nga: martin tomaj 11 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes audi b4 1993 1.9 tdi full opcion abs me te gjitha serviset e kryera me garanti te kilometrave goma te dimrit te reja dhe te veres te reja vetur familjare karavan ........ ...... ............ ..qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim