Autolarje

Shitet nga: Edison Shala 22 Nën 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shesim gypa dorza ( pishtole) dizne te gjitha llojet e simeringave, gumicave,dizneve ,si dhe gjdo pjes qe ju duhet per maknen tuaj si karcher.wap,llavor,kew,interpomp,te gjitha pjest jan orgjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim