Makin per bluarjen PVC- Plastikes

Shitet nga: Gashi Dje 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shitet makina per bluarjen e plastikes e markes RAPID 11KW e importuar nga gjermania.lenden e bluar e ftoh dhe e shkarkon ne thes siq shifet ne foto. Mund te kontaktoni ne qdo kohe, gjendja fabrikate shume e mire.Ndrrim me Sprinter ose BMW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim