Vegla pune Nga Gjermania

Shitet nga: 19 Tet 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Vegla te punes te importuara nga gjermania
Hillta
Fleksa te vogel / te madh dhe me dridhje
Agregat
Burmashina
Fleks me leter vizelluse/ per kanale ne mur
Makina per muri te gjall
Sharra druri
Etj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim