dyer dhome 90x200m komplet 60EURO 044363733

Shitet nga: arton 24 Shk 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
dyer te dhomave,salloneve.te hyrjes me qmim 60euro dere 100euro , dyer me ngjyr 80 euro.dhe dritare mete gjitha dimenzjonet 044363733 der dhome 60euro , der dhome 70euro . der salloni 70 euro etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim