Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina

Shitet nga: valdrin Sot 06:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shesim gur te prer me dimensione te ndryshem,shesim edhe arka bunari,tavolina etj,qmimi me marrveshje,po ashtu bejm edhe ndrrim me vetur,kamionet etj,mund te kontaktoni ne 045658376 ose 049843195 ose viber +38649843195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim