Telekomanda Ajrore per Kran

Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë 15 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Telekomanda Autec me justic me adapter dhe 2 bateria, instalohet ne te gjitha llojet e kranave.
kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim