Zingjir per kran

Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë 30 Dhj 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Posedojm shum lloje te zingjireve per ngarkim te mallit, te dimensioneve te ndryshme.
Te ardhur nga italia, origjinal me tiket.
po ashtu kemi korpa per kran dhe pirun
kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim