dyer te dhomave 90x200m 60EURO 044363733

Shitet nga: ARTONI 21 Maj 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
prodhojm dyer dyer te dhomave 90x200m me qmime 50euro dhe 70euro 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim