Dyer dhome 90x200m komplet

Shitet nga: arton 19 Mar 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer te dhomave,salloneve.te hyrjes me qmim 60euro dere 100euro , dyer me ngjyr 80 euro.dhe dritare mete gjitha dimenzjonet 044363733 der dhome 60euro , der dhome 70euro . der salloni 70 euro etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim