Dyer lir e mir vetem tek ne +37745327459

Shitet nga: bujar 22 Mar 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer dhe dritare.dyer 90x200m, qmimi 70Euro .Dyer te dhomave dyer te sallonit kuzhinave dhe dyer te hyerjes 100E. Te gjitha keto me qmim prej 60 deri 120Euro dritare 80x120 qmimi 30Euro per me shum na kontaktoni ne Nr.045327459 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim