dyer te dhomave me qmime me te lira ne krejt koso

Shitet nga: artoni Sot 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer 60 dhe 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim