PRANOJM NJE VETUR KOMPENZIM ME MOBILJE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FER-DIZAJN 22 Maj 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Pranojm nje vetur Kompenzim me Mobilje si Dhoma Gjumi Kuzhina Moderne me kualitet te Lrte Garnitura Moderne Dhoma pe Femij etj per me shum Kontaktoni ne 044 222 451 ose 049 494 030 si dhe ne Viber +377 44 799 989 Falemnderit per Mirekuptimm.....i
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim