ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 38M2

Shitet nga: metin Dje 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 EURO METRI KATROR ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO METRI KATROR ROLLO PERDE 15 EURO METRI KATROR ROLLO ZEBRA 25 EURO METRI KATROR VENECINAE 10 EURO METRI KATROR PERDE TRAK
10 EURO METRI KATROR DHE SHUM LLOJE TJERA
O44 100 035 VIBER 049 114 635...
VREJTJE QMIMI VLEN PER SASI MBI 20 METRA KATROR...FLM...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim