PRODHOJM TAVOLINA KARRIKA DHE SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zdrukthtaria Kosova Dje 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
prodhojm tavolina karrike dhe separe me dimenzjone te ndryshme ngjyra sipas porosis Mob 044857313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim