Termo

Shitet nga: Fisnik 14 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon trefazore me tulla. Funksionon ne rregull e kam provuar para disa diteve sepse qe nje koh te gjat nuk eshte perdorur. Qmimi i diskutushem Mund te kontaktoni ne 044 112 841 dhe 049 112 841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim