Bure [ rezeruar ] per uje te pishem

Shitet nga: valdrin Dje 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Të tjera
shes bure (rezervar ) te 1000 litrave,per uje te pishem jane shum te mira,ndrrim i mundshem me marrveshje,po ashtu edhe transporti ne gjith kosoven me marrveshje,mund te kontaktoni ne 045658376 ose 049843195 dhe viber 38649843195.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim