4 boksa + mikseta

Shitet nga: argjent 11 Tet 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten boksat ne gjendje te rregullt te gatshem per pun
po ashtu dhe mikesta esht ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim