Monitora profesional per studio

Shitet nga: boxa 27 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   220 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Të tjera
Shes Dy Boxa Ne Gjendje te rregullt Kan shum zo tkallin hHHHAA
Boksat lidhen me perforcues jan shum te mir per mixim te kengeve dhe per master por kan edhe shum ze munden mu perdor edhe per lokale dj neja te vogla etj
Ne gjendje shum te mir te ardhur nga gjermania
Jan extra per studio muzikore
Po ashtu shes edhe skllevin pioner 240 wat
100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim