Bilardo dhe rrakataqa dhe servisin e tyre vajbe

Shitet nga: ardian Dje 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Sport me top
bilardo dhe rrakataqa vajber 044194772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim