bejm ndrrimin e bezav bilardos vajber

Shitet nga: ardian 16 Tet 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Sport me top
bejm ndrrimin e bezav bilardo dhe shesim bilardo dhe rrakataqa dhe blejm bilardo vjetra dhe rraktaqa fabi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim