shitjen dhe servisin e bilardo dhe rrakataqav

Shitet nga: ardian 22 Dhj 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Sport me top
shitjen dhe servisin e bilardov dhe rrakataqav dhe bejm blerjen e bilardo dhe rrakataqav te domtune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim