Rezervari 1300l

Shitet nga: Blaeri 16 Nën 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Klinë
Shitet Rezervari i gatshem per perdorim me pomp dhe numratore te veten te cilen e posedon per numrimin e litrave. Rezervari eshte ne gjendje shumë te mirë teknike dhe eshte perdorur me heret per derivate te naftes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim