TENDA(SHATORA)KARRIKA-TAVOLINA VIBER 045 646 222

Shitet nga: alban Dje 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,
tendat posedojn edhe ndriqim ,
TENDA ALBANI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr :045 646 222 ose 045 510 869.... {24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim