Banesat ne Kline

Shitet nga: Veton Prenaj 30 Dhj 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Klinë
Shiten Banesat. Banesat gjinden afer sheshit Nena Treze, saktesisht ne kufi me market albini.
Banesat kan keto dimenzione:
79m². 2 dhoma te fjetjes + 1sallon + 1banjo.
84m². 2 dhoma te fjetjes + 1sallon + 1 banjo.
Si dhe Garazhat.
Banesat jan te gatshme per Banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim