Apartament ne ''SARANDE'' 49 m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albian Baci 04 Krr 23:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

41 650 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Saranda
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Klinë
Apartamenti ndodhet prane portit te Sarandes. Disponon nje sallon te madh, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe 1 ballkon. Ndodhet vetem 20m nga plazhi dhe ka pamje fantastike nga deti. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i bukur dhe cilsor me parkim te brendshem dhe te jashtem. Disponon qertifikat pronesie.

Nr.06

Per me shum info kontakto ne :
tel: +386(0)49404802 / +355(0)674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim