Shitet banesa 95m2 qmimi 350euro

Shitet nga: N.P.BESA-KOMERCE 19 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Muje Krasniqi
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Klinë
Qmimet për banesa në Kline te Sheshi Muj Krasniqi,ne nji oborr me Komunen dhe Gjykate ne Klinë.
B A N E S A T:
Qmimi ..............440,00Eu/per meter kateror.
Per pagesë të menjihershem(me nenshkrimin e Kontratës) të vërtetuar te Noteri,banesat me flete poseduese,perkthimi mund të bëhet menjiher,si të bëhet pagesa e tërsishme,do të ketë zbritje prej
20%,
Gjegjesisht Qmimi i baneses do te jet:
350,00Euro/Për meter katëror.
L O K A L E T:
Në Përdhesë:
Qmimi i Lokalit ne Përdhesë.....1.000,00Euro/Për meter katëror,
Pë pagesë të tërsishme me nënshkrimin e Kontratës te Noteri behet zbritja prej 30%,
Pra qmimi i lokalit në përdhesë do te jet ..700,00Euro/për meter katëror.
Kati Pare (mbi përdhesë):
Qmimi 700,00Euro/Për meter katëror.
Pë pagesë të tërsishme me nënshkrimin e Kontratës te Noteri behet zbritja prej 30%,
Pra qmimi i lokalit në katin e Parë(mbi përdhesë) do te jet ..490,00Euro/për meter katëror.
VINI RE:
Të gjitha banesat dhe lokalet jane me fleta poseduse ,me leje Ndërtimi,Leje te përdorimit ,dhe nuk janë te ngarkuar me kurrfar hipoteke.
Per me shume info 044 158 226
Viber: +37744158226
e-mail; n.p.besa-komerce@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim